Logo Domu Pomocy Społecznej w Brzezinach

Mikołajki

Ocena 0/5

W dniu 06.12.2021 r. jak co roku świętujemy w Naszym Domu „ Mikołajki”. Z tejże okazji św. Mikołaj wysłał do Naszego Domu swoich przedstawicieli w postaci śnieżynek , które to w jego imieniu przekazały każdej mieszkance słodką czekoladę. Oprócz słodkości Mikołaj, przekazał, też rózgi, jednocześnie dając szanse na poprawę do dnia 24 grudnia, czyli Wigilii. Głęboko wierzymy, że do tego czasu nastąpi poprawa i wszyscy dostaniemy same wspaniałe prezenty.

Mikołajki_0-12-2021 Mikołajki_0-12-2021_zdj1 Mikołajki_0-12-2021_zdj2 Mikołajki_0-12-2021_zdj3 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności