Logo Domu Pomocy Społecznej w Brzezinach

Świąteczne spotkanie Dyrektora z pracownikami Domu

Ocena 0/5

Dnia 22.12.2015r. o godzinie 12.30 odbyło się spotkanie wigilijne Pani Dyrektor Domu Pomocy Społecznej z pracownikami. Spotkanie odbyło się w oranżerii Domu. Po złożeniu życzeń przez Panią Dyrektor i Księdza Proboszcza, odbył się mini koncert kolęd wykonany przez zaproszony Klub Aktywnego Seniora z Chłopowa. Gościnnie razem z klubem Aktywnego Seniora zaśpiewały kolędy mieszkanki Domu. Spotkanie odbyło się w świątecznej serdecznej atmosferze.

spotkanie_switeczne_z_pracownikami_22_12_2015_zdj1 spotkanie_switeczne_z_pracownikami_22_12_2015_zdj2 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności