W dniu 19.03.2015 roku Nasz Dom odwiedzili aktorzy teatru Art-Re z Krakowa,którzy wystawili dla podopiecznych domu przedstawienie pt. „ Doktor Dolittle i przyjaciele”.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!