Logo Domu Pomocy Społecznej w Brzezinach

Teatrzyk

Ocena 0/5

Po raz pierwszy w tym roku, odwiedzili nas aktorzy, którzy przyjechali z przedstawieniem " Pinokio". przedstawienie odbyło się na holu głównym Naszego Domu.

xteatrzyk_marzec_2012-jpg-pagespeed-ic-gFhjcDga_7 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności