Po raz pierwszy w tym roku, odwiedzili nas aktorzy, którzy przyjechali z przedstawieniem " Pinokio". przedstawienie odbyło się na holu głównym Naszego Domu.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!