Logo Domu Pomocy Społecznej w Brzezinach

WYJAZD DO ZOO w POZNANIU

Ocena 0/5

W dniu 06 lipca 2023 r. podopieczne naszego Domu uczestniczyły w jednodniowej wycieczce do Ogrodu Zoologicznego położonego w pobliżu Jeziora Maltańskiego w Poznaniu. Tuż za bramą powitały wszystkich niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki pochodzące ze wszystkich kontynentów. Spacerując ścieżkami poznańskiego ZOO udało nam się zobaczyć lemury, niedźwiedzie, wilki, żyrafy, flamingi oraz wiele, wiele innych. Dużą atrakcją był również przejazd kolejką. Celem wycieczki była obserwacja i czerpanie pozytywnych wrażeń w kontakcie z przyrodą, zainteresowanie różnorodnością gatunków świata zwierząt oraz kształtowanie świadomości ekologicznej oraz kształtowanie umiejętności kulturalnego zachowania w miejscach publicznych i przyjemne spędzenie dnia. Pobyt w Ogrodzie Zoologicznym dostarczył nam wiele radości, był dla nas wspaniałą lekcją przyrody, przeżytą w ciekawym i atrakcyjnym miejscu. Pełni nowych wrażeń,  trochę zmęczeni ale w dobrych humorach, szczęśliwie wróciliśmy do domu.

wyjazd_do_ZOO_w_Poznaniu_06-07-2023_zdj1 wyjazd_do_ZOO_w_Poznaniu_06-07-2023_zdj2 wyjazd_do_ZOO_w_Poznaniu_06-07-2023_zdj3 wyjazd_do_ZOO_w_Poznaniu_06-07-2023_zdj4 wyjazd_do_ZOO_w_Poznaniu_06-07-2023_zdj5 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności