W dniu 23.09.2015r pracownicy i mieszkanki Domu Pomocy Społecznej w Brzezinach udali się w pobliskie lasy na tegoroczne zbiory grzybów, które to zostaną przeznaczone na kolację wigilijną ale i także do różnych dań.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!