W dniu 02.06.2014 roku dzięki zaproszeniu przez Drawieński Dom Kultury, mieszkanki Domu uczestniczyły w seansie filmowym zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!