W dniu 09.03.2015 roku na Zespole Opiekunów nr 1 odbyło się spotkanie Pani Dyrektor z mieszkankami i pracownikami Domu z okazji przypadającego 08.03.2015 Dnia Kobiet. spotkanie odbyło się przy kawie i słodkim poczęstunku.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!