Logo Domu Pomocy Społecznej w Brzezinach

Dzień Kobiet 2015

Ocena 0/5

W dniu 09.03.2015 roku na Zespole Opiekunów nr 1 odbyło się spotkanie Pani Dyrektor z mieszkankami i pracownikami Domu z okazji przypadającego 08.03.2015 Dnia Kobiet. spotkanie odbyło się przy kawie i słodkim poczęstunku.

Dzie_Kobiet_09_03_2015 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności