Logo Domu Pomocy Społecznej w Brzezinach

Konkurs plastyczny - Jestem Bezpieczna

Ocena 0/5

W dniu 16.08.2018 r. na terapii zajęciowej rozstrzygnięto ogłoszony na początku sierpnia konkurs plastyczny pt. „Jestem Bezpieczna”. W konkursie wzięło udział 14 podopiecznych uczęszczających na zajęcia terapeutyczne. Prace zostały wykonane w różnych formach, za co wszystkie podopieczne biorące udział w konkursie otrzymały od terapeutów i Pani Anny Włodarczyk kierującej działem opiekuńczo-terapeutycznym drobne upominki. Jedną z głównych nagród dla podopiecznych biorących udział w konkursie będzie wrześniowy wyjazd do Filharmonii Szczecińskiej.

rozstrzygnięcie_konkursu-_Jestem_Bezpieczna_16-08-2018_zdj1 rozstrzygnięcie_konkursu-_Jestem_Bezpieczna_16-08-2018_zdj2 rozstrzygnięcie_konkursu-_Jestem_Bezpieczna_16-08-2018_zdj3 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności