Dnia 17.01.2013 r. korzystając z uroków zimy terapia zajęciowa zorganizowała kulig dla naszych podopiecznych. Po przejażdżce przy ognisku wspólnie wszyscy piekli kiełbasy oraz śpiewali piosenki.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!