Logo Domu Pomocy Społecznej w Brzezinach

Kulig

Ocena 0/5

Dnia 17.01.2013 r. korzystając z uroków zimy terapia zajęciowa zorganizowała kulig dla naszych podopiecznych. Po przejażdżce przy ognisku wspólnie wszyscy piekli kiełbasy oraz śpiewali piosenki.

kulig_17_01_2013 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności