Od początku listopada w budynku terapii zajęciowej,rozpoczął się mały remont. Na ścianach korytarza oraz pracowni kulinarnej położono tynk mozaikowy, a także pomalowano ściany.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!