Mieszkanki naszego Domu zostały zaproszone na zabawę taneczną z okazji 40-lecia istnienia DPS-u w Pilce przez mieszkańców tamtejszego domu. Impreza odbyła się w Centrum Biznesu i Rekreacji w Radgoszczy.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!