Logo Domu Pomocy Społecznej w Brzezinach

Piknik na Drawniku 12.06.2019

Ocena 0/5

Dziś tj. 12.06.2019r. kolejny raz uczestniczyliśmy w „Pikniku na Drawniku” zorganizowanym przez Naszych Przyjaciół ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Drawnie. W Świetnej zabawie uczestniczyło 6 podopiecznych wraz z terapeutą zajęciowym. Na koniec udanej i świetnej zabawy otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom oraz pęk przepysznych słodyczy.  Z niecierpliwością czekamy na kolejną wspólną imprezę!!!!!

Piknik_na_Drawniku_12-06-2019_zdj1 Piknik_na_Drawniku_12-06-2019_zdj2 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności