Logo Domu Pomocy Społecznej w Brzezinach

Przedświąteczne Spotkanie z Pracownikami

Ocena 0/5

Dnia 17.04.2019 r. na terenie Domu Pomocy Społecznej w Brzezinach przy wspólnym poczęstunku i uroczystej atmosferze obchodzono Przedświąteczne spotkanie Wielkanocne. Swoją obecnością zaszczycił nas Pan Wicestarosta Choszczeński Pan Paweł Szuber.  Dyrektor Domu Pan Łukasz Szczyż  wraz z Panem Wicestarosta złożyli pracownikom najserdeczniejsze życzenia przed zbliżającymi się Świętami Wielkanocy.

przedswiateczn_spotkanie17-04-19 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności