Logo Domu Pomocy Społecznej w Brzezinach

Przyjemne z pożytecznym

Ocena 0/5

W dniu 02.12.2021r. po załatwieniu wszystkich spraw w Wielospecialistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wielkopolskim,w drodze powrotnej postanowiliśmy skorzystac z możliwości zrobienia zakupów w jednym z supermarketów. W ramach Treningu Budżetowego Pani Magdalena z wielką radością i skupieniem, zrobiła sobie i swojej koleżance zakupy. Po udanych zakupach udaliśmy się w dalszą powrotną drogę do Domu.

xzakupy_sklep-jpg-pagespeed-ic-ot9FtifgGp 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności