Logo Domu Pomocy Społecznej w Brzezinach

Spotkanie z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

Ocena 0/5

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, który obchodzone jest  corocznie 21 listopada, Starosta Choszczeńska Wioletta Kaszak spotkała się z pracownikami Domu Pomocy Społecznej w Brzezinach, by podziękować i wyrazić wdzięczność za codzienną pracę, troskę i poświęcenie na rzecz mieszkańców Powiat Choszczeński. W spotkani uczestniczyli także przewodniczący Rady Powiatu Choszczeńskiego Eugeniusz Nykiel, wicestarosta Paweł Szuber, sekretarz Powiatu Choszczeńskiego Elżbieta Szyszka i burmistrz Drawna Andrzej Chmielewski.  „Wasze zaangażowanie, empatia, profesjonalizm i serce, które wkładacie w pomoc potrzebującym zasługują na wyjątkowe uznanie i szacunek. To dzięki Wam świat staje się lepszym miejscem dla wielu osób. Kierujemy do Was najlepsze życzenia zdrowia, satysfakcji z pełnionej misji i siły do dalszego wspierania innych. Niech Wasz wysiłek przynosi nie tylko ulgę potrzebującym, ale i spełnienie osobiste dla Was.” – powiedziała Pani Starosta. Jeszcze raz wszystkiego dobrego!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności