Dziś w ramach zajęć terapeutycznych udaliśmy się na Cmentarz Komunalny w Brzezinach, aby posprzątać groby zmarłych mieszkanek Naszego Domu.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!