Logo Domu Pomocy Społecznej w Brzezinach

Szkolenie z "Pierwszej Pomocy"

Ocena 0/5

W dniach 17.03.2017r i 20.03.2017r na terenie Naszego Domu odbyły się szkolenia z „ Pierwszej Pomocy”,w którym uczestniczyli Dyrektor Domu, Koordynator Sekcji Opiekuńczo –Terapeutycznej, pracownicy zespołów opiekunów, pracownicy administracji, kierowcy, terapeuci zajęciowi, fizjoterapeuci, pielęgniarka oraz opiekunowie medyczni. Szkolenie z „Pierwszej Pomocy” przeprowadził licencjonowany ratownik medyczny Pan Radosław Rożek, któremu pomagali ratownicy medyczni Pan Piotr Święcki oraz Pan Jacek Majewski.Szkolenie podzielone było na dwie części: część pierwsza- zapoznanie się z teorią, natomiast część druga szkolenia to ćwiczenia w grupach. Pierwsza grupa ćwiczyła czynności reanimacyjne a druga czynności związane z wypadkami urazowymi ( złamania, skaleczenia, utrata kończyn, rotacje ciała).

pierwsza_pomoc_17-03-17_zdj1 pierwsza_pomoc_17-03-17_zdj2 pierwsza_pomoc_17-03-17_zdj3 pierwsza_pomoc_17-03-17_zdj4 pierwsza_pomoc_17-03-17_zdj5 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności