Dzis tj. 02.04.2021roku w ramach terapii zajęciowej, podopieczne będące na zajęciach pod nadzorem Pań terapeutek udekorowały teren przed terapią zajęciową zakupionymi wcześniej kwiatkami.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!