Jak co roku w Dzień Wigilii Nasze podopieczne odwiedził św. Mikołaj, który wraz ze swoimi pomocnikami rozdał drobne paczki świąteczne. Wydarzenie to wywołało wiele radości i uśmiechów na twarzach naszych podopiecznych.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!