Logo Domu Pomocy Społecznej w Brzezinach

Wyjazd do Kina Helios w Szczecinie

Ocena 0/5

W dniu dzisiejszym po wielu miesiącach trwającej pandemii Covid-19 w celu integracji ze środowiskiem lokalnym udaliśmy się do Szczecina, aby świętować się Dzień Kobiet, który przypadał na początku tego tygodnia. Dzięki uprzejmości Pana Leszka Birety i jego firmy przewozowej pojechaliśmy do Kina Helios na seans filmowy pt. „UPS 2: Bunt na arce”. Po obejrzeniu filmu udaliśmy się na przepyszny obiad oraz na rundkę po sklepach. Podczas zwiedzania galerii podopieczne mogły, w ramach Treningu Budżetowego z wielką radością i skupieniem, zrobić sobie zakupy. Zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi wróciliśmy do domu, gdzie mogliśmy się podzielić wrażeniami z wycieczki. Z niecierpliwością czekamy na kolejny taki wyjazd.

wyjazd_do_Kina_11-03-2022_zdj1 wyjazd_do_Kina_11-03-2022_zdj2 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności