Logo Domu Pomocy Społecznej w Brzezinach

Wyjscie na cmentarz

Ocena 0/5

Dziś w ramach zajęć terapeutycznych, chętne podopieczne udały się wraz z terapeutą na Cmentarz Komunalny w Brzezinach, aby posprzątać wokół grobów zmarłych mieszkanek Naszego Domu.

wyjscie_na_cmentarz_07-06-2022_zdj1 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności