Logo Domu Pomocy Społecznej w Brzezinach

Wyjście na Grzyby

Ocena 0/5

Dnia 24.09.2019 roku, korzystając z przepięknej jesiennej pogody, podopieczne uczęszczające na zajęcie terapeutyczne udały się pieszo wraz z terapeutami do pięknych brzezińskich lasów. Pierwszorzędnym celem wyprawy, było oczywiście nazbieranie grzybów, ale i także spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Podczas pobytu w lesie, mogliśmy porozmawiać i wymienić się spostrzeżeniami także z innymi ludźmi zbierającymi grzyby. Nasz pobyt w pobliskich lasach okazał się dla nas niezmiernie udany, podopieczne bardzo szczęśliwe i zadowolone powróciły na zajęcia terapeutyczne, aby oczyścić i pokroić zebrane grzyby. Większa część zebranych grzybów, trafiła do suszenia, aby znajdujący się w Naszym Domu zespół kuchni mógł je wykorzystać do potraw wigilijnych. Z kolei pozostała część zebranych grzybów zostanie przeznaczona zgodnie z wolą mieszkanek na sos, który zostanie przygotowany w Pracowni Kulinarnej.

wyjście_na_grzyby_24-09-2019r_zdj1 

wyjście_na_grzyby_24-09-2019r_zdj2 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności