Logo Domu Pomocy Społecznej w Brzezinach

WYSTĘP MAGIKA

Ocena 0/5

Dnia 29.04.2014r. do Naszego Domu przybył Magik wraz ze swoją uroczą asystentką. Pokaz magiczny odbył się na holu głównym Naszego Domu, w którym wzięło udział 60 mieszkanek. Magik który czarował nas nie tylko swoim wyglądem, ale również sztuczkami. I tak oto mogliśmy obejrzeć pojawiające się w kapeluszu króliki i gołębie, znikające przedmioty, kostki zmieniające kolory. Było to niesamowite przedstawienie, do którego dołączyły wybrane mieszkanki gdzie prezentowały swoje magiczne umiejętności. Po zakończonym występie Magik wraz z asystentką zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz uśmiechem naszych mieszkanek.

WYSTEP_MAGIKA_29_04_2014-jpg 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności