Zajęcia z muzykoterapii
Dnia 15.11.2018r. Nasz Dom odwiedził Pan Michał Kwiatkowski, który na codzień zajmuje sie muzyczną oprawą Eucharystii. Wraz z Panem Michałem przygotowywaliśmy nasz występ artystyczny, który zaprezentujemy podczas Świąt Bożego Narodzenia. Pan Michał uczył nas poprawnego śpiewu, oraz pokazywał nam ćwiczenia oddechowe. Już nie możemy doczekać się, aż będziemy mogli zaprezentować nasz program artystyczny.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!