Logo Domu Pomocy Społecznej w Brzezinach

Zimowe Szaleństwa ;)

Ocena 0/5

W dniu  19.01.2018 roku korzystając z okazji, że w Naszej okolicy pojawił się śnieg, podopieczne postanowiły większość zajęć spędzić na świeżym powietrzu. Podczas śnieżnej zabawy ulepiły Bałwana, a także rzucały się śnieżkami. Zmarznięte, ale zadowolone powróciły do budynku Terapii zajęciowej na cieplutką kawkę i herbatkę.

xZabawy_zimowe_19-01-18-jpg-pagespeed-ic-aadPmd6bHx 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności