Kolęda 2017
Dnia 23.01.2017 roku odbyła się w Naszym Domu wizyta Duszpasterska- „ Kolęda”. W tym roku kolęda rozpoczęła się od spotkania w gabinecie Pani Dyrektor wszystkich pracowników administracji oraz terapii zajęciowej z Księdzem Proboszczem. Następnie Ksiądz Proboszcz z Panią Dyrektor i Koordynatorem Sekcji udali się na Dom główny , gdzie na każdym zespole opiekunów odbyła się kolęda. Z wizytą duszpasterską Ksiądz udał się także do gabinetu pomocy doraźnej oraz kuchni.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!