KOLĘDA W DPS
Dnia 17.01.2014 roku odbyła się w Naszym Domu wizyta Duszpasterska- „ Kolęda”. W związku z tym, każdy zespół od samego rana poczynił wszelkie starania by przygotować zespoły tak jak w domu. Mieszkanki sprawniejsze bardzo angażowały się w tym dniu do sprzątania i należytego przygotowania zespołu. Mieszkanki z poszczególnych zespołów, które służą do Mszy świętej w każdą niedzielę ubrały się w swoje komże, czekając na księdza. Ksiądz proboszcz przychodząc do zespołów pragnął jak najlepiej wypełnić funkcję pasterza odwiedzając wiernych powierzonych jego pieczy duchowej.Mieszkanki bardzo chętnie śpiewały wspólnie kolędy, każda starała się śpiewać jak najlepiej, zwłaszcza dlatego ,że z księdzem proboszczem była także Pani Dyrektor i Pani Koordynator Sekcji. Na koniec każda z mieszkanek otrzymała obrazek przedstawiający świętych. Reakcja mieszkanek na kolędę jest zawsze bardzo duchowa, żyją w takim oczekiwaniu i spokoju duchowym.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!