Pierwsze miejsce w konkursie plastycznym Naszej podopiecznej
Podopieczna Naszego Domu Pani Edyta Wróblewska zajęła pierwsze miejsce w konkursie plastycznym na plakat pt. „ Rodzino trzymaj formę”, zorganizowanym na finałową akcję programu „ Trzymaj formę”, w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Suliszewie.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!