Piknik na Drawniku 2014
Po raz kolejny Nasze podopieczne zostały zaproszone w dniu 17.06.2014 r na Piknik na Drawniku, który corocznie organizuje Środowiskowy Dom Samopomocy w Drawnie. Piknik odbył się na świeżym powietrzu nad płynącą w Drawieński Parku Narodowym rzeką Drawą. Wszyscy zaproszeni goście wspólnie bawili sięi biesiadowali przy muzyce zespołu „Silver” z Krzęcina. Po wspólnej zabawie podopieczne wróciły bardzo szczęśliwe i zadowolone.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!