Prace w Ogrodzie
Dnia 18.05.2017 roku w ogródku należącym do terapii zajęciowej rozpoczęto wysiew nasion różnych warzyw, które to zostaną później wykorzystane w pracowni kulinarnej oraz ozdobnej dyni, które będą stanowić piękne dekoracje. Mieszkanki uczyły się jak kształtować bukszpan w efektownie wyglądający krzew. Cieszyliśmy się z pięknej pogody i wspólnie spędzonym czasem.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!