Sałatka z makaronem ryżowym
W dniu dzisiejszym podczas zajęć w pracowni kulinarnej przygotowaliśmy Sałatkę z makaronem ryżowym, którą spożyliśmy podczas drugiego śniadania, przy ulubionym naszym napoju, czyli kawie. W dniu dzisiejszym przypada, także Dzień Kawy, wiec salatka w tym dniu z kawą smakowała wyśmienicie. Dlatego też już nie możemy się doczekać kolejnych przepysznych różności podczas zajęć kulinarnych.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!