TEATRZYK- "KRÓLOWA ŚNIEGU"
Dnia 22.11.2013r. W Naszym Domu odbył się teatrzyk pt. ,,Królowa Śniegu” , w którym wzięło udział 66 naszych mieszkanek.W inscenizacji wystąpiło dwóch aktorów, którzy byli przebrani w bardzo kolorowe i bajkowe stroje. Nasze mieszkanki brały aktywny udział w przedstawieniu, kreowały postaci bohaterów, co powodowało wiele radościi uśmiechu Bajka miała szczęśliwy morał, podopiecznym bardzo się podobała i na koniec aktorów nagrodzono gromkimi brawami.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!