Logo Domu Pomocy Społecznej w Brzezinach

Walentynki 2019 ♥♥♥♥

Ocena 0/5

W dniu 14.02.2019 roku w Dniu Święta Zakochanych , została zorganizowana „Zabawa Walentynkowa” , na którą zostali zaproszeni zaprzyjaźnieni mieszkańcy z Domu Pomocy Społecznej w Piłce. Zabawa odbyła się w wynajętym lokalu u „Górala” w Brzezinach. Przy kawie i słodkim poczęstunku bawiliśmy się świetnie. W połowie zabawy przyszedł czas aby skosztować gorącego posiłku jakim był obiad. Swoją obecnością podczas zabawy zaszczycili nas Pan Dyrektor Łukasz Szczyż wraz z pełniącą obowiązki Kierownika Sekcji Opiekuńczo- Terapeutycznej Panią Anną Włodarczyk. W zabawie uczestniczyły także podopieczne uczęszczające na zajęcia terapeutyczne ze wszystkich zespołów opiekunów a także organizatorzy świetnej imprezy czyli Nasza niezawodna Terapia Zajęciowa.

zabawa_walentynkowa_14-02-19-zdj1 zabawa_walentynkowa_14-02-19-zdj2 zabawa_walentynkowa_14-02-19-zdj3 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności