Walentynki 2019 ♥♥♥♥
W dniu 14.02.2019 roku w Dniu Święta Zakochanych , została zorganizowana „Zabawa Walentynkowa” , na którą zostali zaproszeni zaprzyjaźnieni mieszkańcy z Domu Pomocy Społecznej w Piłce. Zabawa odbyła się w wynajętym lokalu u „Górala” w Brzezinach. Przy kawie i słodkim poczęstunku bawiliśmy się świetnie. W połowie zabawy przyszedł czas aby skosztować gorącego posiłku jakim był obiad. Swoją obecnością podczas zabawy zaszczycili nas Pan Dyrektor Łukasz Szczyż wraz z pełniącą obowiązki Kierownika Sekcji Opiekuńczo- Terapeutycznej Panią Anną Włodarczyk. W zabawie uczestniczyły także podopieczne uczęszczające na zajęcia terapeutyczne ze wszystkich zespołów opiekunów a także organizatorzy świetnej imprezy czyli Nasza niezawodna Terapia Zajęciowa.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!