W ramach zajęć terapeutycznych w dniu dzisiejszym udalismy się z wizytą na cmentarz komunalny w Brzezinach, aby odwiedzić i posprzątać groby Naszych zmarłych koleżanek.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!