Wyjazd do Sułkowa
W piękny słoneczny czwartkowy poranek sześć podopiecznych Domu udało się wraz z terapeutami na wycieczkę do Szkółki Leśnej w Sułkowie należącej do Nadleśnictwa Choszczno. Na miejscu przywitała nas Pani Dagmara, która oprowadziła nas po szkółce i wyjaśniła szczegółowo jak funkcjonuje szkółka leśna. Następnie udaliśmy się trasą ścieżki edukacyjnej, podczas której podopieczne dowiedziały się o zwierzętach mieszkających w lesie, o zasadach jakie trzeba przestrzegać podczas pobytu w lesie. Trasa ścieżki była urozmaicona, a największą atrakcją był pomost przebiegający przez urokliwą wyspę. Z pomostu mogliśmy podziwiać widok na naturalny zbiornik wodny. Po zwiedzeniu ścieżki edukacyjnej powróciliśmy na teren szkółki, gdzie znajduje się wiata edukacyjna w której mogliśmy skosztować pysznej kiełbaski z grilla,a także zrobić piękne widokówki z zebranych darów natury które zebraliśmy podczas spaceru w lesie. Jednak najwięcej emocji przysporzyła nam gra Memo, rywalizacja była zacięta, mimo tego wszyscy bawiliśmy się świetnie. Bardzo dziękujemy za wizytę i Panią Dagmarę zapraszamy tym razem do Naszego Domu.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!