Zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017
W dniu 23.06.2017 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Suliszewie, odbyło się zakończenie roku szkolnego 2016/2017. W obchodach zakończenia roku szkolnego uczestniczyła Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Brzezinach Pani Teresa Mądzielewska, wraz koordynatorami zespołów z których mieszkanki uczęszczały do szkoły. Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego Pani Dyrektor Teresa Mądzielewska otrzymała od zacnego grona składającego się z Samorządu szkolnego, Rady rodziców i Rady pedagogicznej Order i tytuł Przyjaciela Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Suliszewie. Nie mogło także zabraknąć podopiecznych, które sumiennie cały rok dojeżdżały do szkoły i ukończyły: Paulina Luzyńczyk – drugą klasę Przysposabiającą do Pracy, Kamila Woźniak i Mirella Chudzińska – ukończyły Szkołę Przysposabiającą do Pracy, Anna Zawadzka ukończyła pierwszą klasę Przysposabiającą do pracy. Przez Cały rok szkolny podopieczna Paulina Góźdź na terenie Naszego Domu miała prowadzone zajęcia rewalidacyjno- wychowawcze, prowadzone przez nauczyciela ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Suliszewie. Po wszystkich uroczystościach związanych z zakończeniem roku szkolnego podopieczne udały się na zasłużone wakacje.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!