Logo Domu Pomocy Społecznej w Brzezinach

Zwiedzanie Zamku w Pęzinie

Ocena 0/5

W dniu 27.06.2017 roku dzięki uprzejmości Dyrektora Domu mogliśmy udać się dwoma samochodami służbowymi do miejscowości Pęzino w powiecie stargardzkim. W tej miejscowości mogliśmy zwiedzić XV wieczny zamek. Po przyjedzie zostaliśmy mile przyjęci przez Panią Ewę , która bardzo szczegółowo opowiedziała nam historię związaną z tym zamkiem. Oprowadziła i pokazała na zamku powstałą izbę regionalną, salę tortur a także basztę. Po zwiedzeniu całego zamku udaliśmy się na przygotowaną specjalnie dla nas kiełbaskę z grilla. Po krótkim posiłku Pani Ewa oprowadziła nas także po terenie należącym do zamku. 

wyjazd_do_Zamku_w_Pęzinie_zdj1 wyjazd_do_Zamku_w_Pęzinie_zdj2 wyjazd_do_Zamku_w_Pęzinie_zdj3 wyjazd_do_Zamku_w_Pęzinie_zdj4 
 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności