Teatrzyk Krak-Art z Krakowa -" Wilk i Zając"
W dniu 09.02.2017 roku po raz kolejny Nasz Dom odwiedził zaprzyjaźniony teatrzyk Krak -Art z Krakowa. Tym razem zagościli u nas z przedstawieniem pt. „Wilk i Zając”. W trzech zabawnych epizodach Zając występujący, jako właściciel restauracji, dentysta i policjant, spotyka się z Wilkiem. Pełen komicznych sytuacji i humoru słownego spektakl rozśmiesza, a zarazem uczy podopiecznych odpowiednich zachowań w konkretnych sytuacjach życiowych.Przedstawienie spodobało się Naszym podopiecznym, brały czynny udział w grze aktorskiej. Duża w tym zasługa aktorów Teatru Art.-Re, którzy zapraszali mieszkanki na scenę i prowadzili z nimi ożywione pogawędki, pozwalając widzom chociaż na chwilę stać się aktorami. Zabawne improwizacje słowne budziły także śmiech wśród opiekunów.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!